• 1067 Budapest, Csengery utca 68/B, 4. emelet
  • +36 30 9346 528

Szombati órarend
I. negyedév (2017.09.23. – 2017.10.21)

Osztály

Időpont

Órák/foglalkozások

Terem

Tanár

 

Iskolai felkészítés

(5 - 7 éves gyerekek részére)

 

09.00 – 09.45

Orosz nyelvtan és beszédkészség
fejlesztése

414

Sapilova Alfija

09.50 – 10.35

Matematikai előkészítő oroszul

414

Sapilova Alfija

10.45 – 11.30

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

10.45 – 11.30

Hagyományőrző kör
gyerekeknek

402

Dunajevszkaja Anna

 

 1.a osztály

09.00 – 09.45

Orosz nyelvtan és
beszédkészség fejlesztése

404

Kancsura Olga

09.50 – 10.35

Orosz olvasás

404

Kancsura Olga

10.45 – 11.30

Környezetismeret oroszul

404

Kancsura Olga

11.40 – 12.25

Hagyományőrző kör
gyerekeknek

402

Dunajevszkaja Anna

11.40 – 12.25

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

12.30 – 13.15

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

 

 

 

1. b osztály

10.45 – 11.30

Hagyományőrző kör
gyerekeknek

402

Dunajevszkaja Anna

10.45 – 11.30

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

11.40 – 12.25

Orosz nyelvtan és
beszédkészség fejlesztése

406

Galiakberova Elvira

12.30 – 13.10

Orosz olvasás

406

Galiakberova
Elvira

13.25 – 14.10

Környezetismeret oroszul

406

Galiakberova
Elvira

 

 

 

2. osztály

09.00 – 09.45

Orosz nyelvtan és
beszédkészség fejlesztése

406

Galiakberova
Elvira

09.50 – 10.35

Orosz olvasás

406

Galiakberova
Elvira

10.45 – 11.30

Környezetismeret oroszul

406

Galiakberova
Elvira

11.40 – 12.25

Hagyományőrző kör
gyerekeknek

402

Dunajevszkaja Anna

12.30 – 13.15

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

 

 

 

 

 

 

 

3. osztály

09.00 – 09.45

Orosz nyelvtan és
beszédkészség fejlesztése

405

Gyikova Ljudmilla

09.50 – 10.35

Orosz olvasás

405

Gyikova Ljudmilla

10.45 – 11.30

Környezetismeret oroszul

405

Gyikova Ljudmilla

11.40 – 12.25

Hagyományőrző kör
gyerekeknek

402

Dunajevszkaja Anna

11.40 – 12.25

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

12.30 – 13.15

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

 

4. osztály

10.45 – 11.30

Rajz-stúdió

414

Tronina Nina

11.40 – 12.25

Orosz nyelvtan és
beszédkészség fejlesztése

404

Kancsura Olga

12.30 – 13.15

Orosz olvasás

404

Kancsura Olga

13.25 – 14.10

Környezetismeret oroszul

404

Kancsura Olga

 

 

 

 

5. osztály

(2. tanéves diákoknak)

11.40 – 12.25

Orosz nyelvtan és
beszédkészség fejlesztése

415

Sapilova Alfija

12.30 – 13.15

Orosz irodalom

415

Sapilova Alfija

13.25 – 14.10

Projektmunkák oroszul

415

Sapilova Alfija

 

Gyermek stúdió (4-6 éves gyerekek
részére)

09.00 – 09.45

Zenés fejlesztő foglalkozás

402

Sólyom Natália

09.50 -10.35

Finommotorikai készség
fejlesztése

402

Sólyom Natália

 

Sakk szakkör

14.15-16.15

Sakk szakkör oroszul

414

Zsivogladov Egor